مشخصات
| IP Video Input | 4-ch |
|---|---|
| Incoming Bandwidth | 40Mbps |
| Outgoing Bandwidth | 40Mbps |
| Remote Users | 128 |
| Protocols | DHCP, NTP, P2P, PPPoE, UPnP |
| HDMI/VGA Output | HDMI: 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz, VGA: 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz |
| Audio Output | 1-ch, RCA |
| Recording Resolution | 1080p, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 960p, CIF, D1 |
| Synchronous Playback | 4-ch |
| Corridor Mode Screen | 3/4 |
| Decoding format | Ultra 265,H.265,H.264 |
| SATA | 1 SATA interface |
| Capacity | Up to 10TB for each disk |
| Network Interface | 1RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet Interface |
| USB Interface | Rear panel: 2 x USB2.0 |
| Supported Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Power Supply Type | 12V DC, Power Consumption: ≤9 W (without HDD) |
| Working Environment | -10°C ~ 55°C (+14°F ~ +131°F), Humidity ≤ 90% RH (non-condensing) |
| Dimension | 260mm × 240mm × 46mm |
| Weight | 1kg |










