مشخصات
| IP Video Input | 256-ch |
|---|---|
| Two-way Audio | 1-ch, RCA |
| Incoming Bandwidth | 768Mbps |
| Outgoing Bandwidth | 768Mbps |
| Remote Users | 256 |
| Protocols | DHCP, NTP, P2P, PPPoE, UPnP |
| HDMI/VGA Output | VGA: 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz |
| Recording Resolution | 1080p, 12MP, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 8MP, 960p, CIF, D1 |
| Audio Output | 1-ch, RCA |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| Corridor Mode Screen | 10, 12, 16, 3, 32, 4, 5, 7, 9 |
| Decoding format | Ultra 265,H.265,H.264 |
| SATA | 24 SATA interfaces |
| Capacity | up to 10TB for each HDD |
| Extension board | 4 |
| miniSAS | 2 miniSAS ports |
| eSATA | 1 eSATA interface |
| Array Type | RAID 0/1/5/6/10/50/60 |
| Network Interface | 4 RJ-45 10M/100M/1000M adaptive Ethernet Interface |
| Serial Interface | 1 *RS232, 1 *RS485 |
| USB Interface | Front panel: 2 x USB2.0, Rear panel: 2 x USB3.0 |
| Alarm In | 24-ch |
| Alarm Out | 8-ch |
| Output power | 12 V |
| Power Supply Type | 100 ~ 240V AC, Power Consumption: ≤ 70 W (without HDD) |
| Working Environment | -10°C~ 50°C (+14°F ~ +122°F), Humidity ≤ 90% RH (non-condensing) |
| Dimensions | 533mm ×484.6mm × 175.5mm |
| Weight | ≤ 12.5Kg |










