مشخصات
| IP Video Input | 16-ch |
|---|---|
| Incoming Bandwidth | 64Mbps |
| Remote Users | 128 |
| Protocols | DHCP, P2P, UPnP |
| HDMI/VGA Output | HDMI: 1024X768@60,1280X720@60, 1440X900@60, 1280X1024@60,1600X1200@60,1920X1080@50, 1920X1080@60, 3840X2160@30, VGA: 1024X768@60,1280X720@60, 1440X900@60, 1280X1024@60,1600X1200@60,1920X1080@50, 1920X1080@60 |
| Recording Resolution | 1080p, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 8MP, 960p, CIF, D1 |
| Audio Output | 1-ch, 3.5mm |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| Corridor Mode Screen | 10, 12, 16, 3, 4, 5, 7, 9 |
| Decoding format | H.264, H.265 |
| SATA | 1 SATA interface |
| Capacity | up to 6TB for each disk |
| Network Interface | 1RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet Interface |
| USB Interface | Rear panel: 2 x USB2.0 |
| Power Supply Type | 12V DC, Power Consumption: ≤3.2 W (without HDD) |
| Working Environment | -10°C~55°C (+14°F~+131°F), Humidity ≤ 90% RH (non-condensing) |
| Dimensions | 260mm × 243mm × 46mm |
| Weight | ≤ 1kg |










