مشخصات
| Sensor | 1/2.9" |
|---|---|
| Min. Illumination | 0.01Lux |
| Day/Night | Support |
| WDR | 100dB |
| Lens Mount | Board-in |
| Lens | Fixed lens |
| Focal Length | 2.5mm |
| Angle of View (H) | 110° |
| Angle of View (V) | 56.6° |
| Frame Rate | Main stream:1080P@30fps, 720p@30fps, Sub stream:720p@25fps, 360p@25fps |
| Video Output | one-channel |
| Privacy Mask | Support |
| OSD | Support |
| ROI | Supported |
| Protocols | DHCP, DNS, HTTP, IPv4, NTP, P2P, RTSP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Weight kg | 0.17kg (0.37lb) |





