مشخصات
| SATA | 4SATA interfaces |
|---|---|
| Network Interface | 2 RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet Interfaces |
| USB Interface | Front panel: 1 x USB2.0,Rear panel: 1 x USB1 2.0 x USB3.0 |
| Capacity | up to 6TB |
| Interface | HDMI: 4K (3840×2160)/30Hz, 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz, VGA: 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz,1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz |
| Power Supply | 12V DC/5A |
| Dimension | 440mm × 344mm × 48mm (1.9 ×"13.5 × "17.3") |
| Weight kg | ≤3Kg (6.61lb) |
| IP Video Input | 32-ch |
| Incoming/Outgoing Bandwidth | incoming : 320Mbps outgoing : 320Mbps |
| Recording Resolution | 1080p, 12MP, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 8MP, 960p, CIF, D1 |
| Synchronous Playback | 16-ch |










