مشخصات
| IP Video Input | 64-ch |
|---|---|
| Two-way Audio | 1-ch, RCA |
| Incoming Bandwidth | 320Mbps |
| Outgoing Bandwidth | 320Mbps |
| Remote Users | 128 |
| Protocols | DHCP, HTTPS, NTP, P2P, PPPoE, SNMP, SSL, TLS, UPnP |
| HDMI/VGA Output | HDMI1/VGA: 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768, HDMI2: 3840×2160(4K), 1920x1080p, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Recording Resolution | 1080p, 12MP, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 8MP, 960p, CIF, D1 |
| Audio Output | 1-ch, RCA |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| Corridor Mode Screen | 10, 12, 16, 3, 4, 5, 7, 9 |
| Decoding format | Ultra 265,H.265,H.264 |
| SATA | 16 SATA interfaces |
| Capacity | Up to 8TB for each HDD |
| eSATA | 1 eSATA interface |
| VCA Detection | Audio detection, Auto tracking, Cross line detection, Defocus detection, Face detection, Intrusion detection, Scene Change detection |
| VCA Search | Behavior Search, Face Search |
| Statistical Analysis | People counting |
| Array Type | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Network Interface | 2 RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet Interfaces |
| Serial Interface | 1 *RS232, 1 *RS485 |
| USB Interface | Rear panel: 2 xUSB2.0, 1 xUSB3.0 |
| Alarm In | 16-ch |
| Alarm Out | 10-ch |
| Power Supply Type | 220V AC, Power Consumption: ≤ 23 W( without HDD ) |
| Working Environment | -10°C ~ +55°C (+14°F ~+131°F ) |
| Dimensions | 477.1mm ×481.6mm ×130.5mm |
| Weight | ≤ 8.19 Kg |










