مشخصات
| IP Video Input | 64-ch |
|---|---|
| Two-way Audio | 1-ch, RCA |
| Incoming Bandwidth | 384Mbps |
| Outgoing Bandwidth | 384Mbps |
| Remote Users | 128 |
| Protocols | DHCP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, RTSP, SMTP, SNMP, UPnP |
| HDMI/VGA Output | HDMI1/HDMI2: 4K (3840×2160)/30Hz, 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz, VGA: 1920x1080p/60Hz, 1920x1080p/50Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz |
| Recording Resolution | 1080p, 12MP, 2CIF, 3MP, 4MP, 5MP, 6MP, 720p, 8MP, 960p, CIF, D1 |
| Audio Output | 1-ch, RCA |
| Synchronous Playback | 16-ch |
| Corridor Mode Screen | 10, 12, 16, 3, 32, 4, 5, 7, 9 |
| Decoding format | Ultra 265,H.265,H.264 |
| SATA | 8 SATA interfaces |
| Capacity | up to 10TB for each HDD |
| eSATA | 1 eSATA interface |
| Array Type | RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| VCA Detection | Audio detection, Auto tracking, Cross line detection, Defocus detection, Face detection, Intrusion detection, Object Left Behind, Object Removed, Scene Change detection |
| VCA Search | Behavior Search, Face Search |
| Statistical Analysis | People counting |
| Network Interface | 2 RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet Interfaces |
| Serial Interface | 1 *RS232, 1 *RS485 |
| USB Interface | Front panel: 2 x USB2.0,Rear panel: 1 x USB3.0 |
| Alarm In | 16-ch |
| Alarm Out | 4-ch |
| Power Supply | 100~240 VAC, Power Consumption: ≤ 25 W (without HDD) |
| Working Environment | -10°C~ 55°C (+14°F~+131°F), Humidity ≤ 90% RH (non-condensing) |
| Dimensions | 442mm ×426mm× 89mm |
| Weight | ≤ 5.7Kg |










